DUK

 • Ar kenksmingi puodai pagaminti iš aliuminio?

  Aliumininiai puodai yra visiškai saugūs ir nėra kenksmingi!

  Maistinis aliuminis sudaro visų indų VICTORIA pagrindą!

  Nustatyta, kad aliuminio detalių patekimo į organizmą santykis yra labai žemas. Taip pat Pasaulinė sveikatos organizacija (PSO) informavo, kad aliuminis nėra kenksmingas organizmui ir neturi savyje kancerogeninių medžiagų ar jų mišinių, kurie gali paskatinti vėžinių ląstelių atsiradimą. Todėl tokius indus naudoti galima drąsiai.
  Taip pat mūsų gaminiai padengti nepridegančia danga, kuri neleidžia liestis aliuminiui su maistu.
    

  Ar tikrai yra saugi neprideganti danga?

  Mūsų gaminių neprideganti danga GREBLON pagaminta iš politetrafluoretilenas (PTFE) vandens pagrindu. Todėl kaitinimo metu į aplinką nepatenka jokių kenksmingų medžiagų.
  Taip pat norime pranešti, kad politetrafluoretilenas yra saugi medžiaga, antraip ji nebūtų pritaikyta sferose, kurios sąveikauja su žmogaus organizmu t.y. iš šios medžiagos gaminami širdies implantai, naudojama ji plačiai chirurgijoje, odontologijoje ir kt.
  Svarbu žinoti, kad politetrafluoretilenas yra atsparus maistui, vandeniui, rūgštinėms ir šarminėms ar kitoms cheminėms medžiagoms. Pasaulinė sveikatos organizacija nustatė, kad šį medžiaga išskiria kenksmingas medžiagas prie itin aukštos temperatūros, net 450 °C. Todėl naudodami mūsų gaminius galite būti ramūs.
    

  Kodėl jūsų indai yra sunkesni nei kiti rinkoje esantys?

  Tai yra todėl, kad visi mūsų gaminiai yra liejami rankiniu būdu. Gaminimo technologijos pagalba tyčia padaromos storesnės sienelės, kad kiekvienas gaminys įkaistu tolygiai, mažiau deformuotųsi, o neprideganti danga ilgiau išliktų nepažeista (net kaitinant iki 230 °C). Mūsų indai šios technologijos dėka sulaiko šilumą savyje, kas padeda neeikvoti energijos ir gaminti ekonomiškai.
     

  Lieti ar štampuoti puodai ir keptuvės? Koks jų skirtumas?

  Pagrindinis štampuotų indų skirtumas tame, kad jos yra gaminamos iš aliuminio lakštų ir „štampuojamos“ formų pagalba. Būtina pažymėti, kad aliuminio lakštai tuo metu būna nuo 1,5 mm iki 2,5 mm storio. Šio tipo puodai būna lengvi, jų gaminimas trunka žymiai trumpesnį laiką, todėl pati technologija yra pigesne. Tačiau tokio tipo puodai ir keptuvės gali lengvai deformuotis net nuo smulkių pažeidimų, kaip kritimo ant grindų. Be to, puodų galiojimas priklauso nuo sienelių storio, kuo jos plonesnės, tuo puodų naudojimo laikas yra trumpesnis.
  Lieti puodai ir keptuvės kainuoja brangiau nei štampuoti, tačiau jų technologija yra kita ir naudojimo laikas yra ženkliai ilgesnis. Mūsų indai VICTORIA pagaminti iš aukščiausios kokybės maistinio aliuminio, kuris liejamas rankiniu būdu į paruoštą formą. Tokie puodai yra žymiai atsparesni karščiui ir deformacijai, kadangi puodų sienelės yra nuo 3-4 mm iki 5-6 mm storio. Be to šie puodai išlaiko ilgiau šilumą bei sumažina prisvilimo galimybę.
  Svarbu paminėti, kad pati neprideganti dangos technologija skiriasi tiek štampuotose tiek išliejamuosiuose induose. Štampuojamosiose induose nepridegantis paviršius yra uždedamas, o lietuose induose VICTORIA nepridegantis paviršius užpurškiamas ir tuomet dar džiovinamas bei deginamas naudojant išskirtiną technologiją, dėl kurios puodai ilgiau išlaiko nepridegančios dangos savybes.
     

  Ar galima naudoti indus, jeigu jų nepridegantį danga pažeista?

  Taip, mūsų indus galite naudoti, jeigu dangą netyčia pažeidėte. Maistinis aliuminis sudaro visų indų VICTORIA pagrindą. O neprideganti danga pagaminta iš saugios medžiagos politetrafluoretileno (PTFE) vandens pagrindu, ši medžiaga inertiška ir nesąveikauja su išorinėmis medžiagomis kaip vanduo, maistas ar cheminės medžiagos.
  Tokios dangos pažeidimai tik šiek tiek pablogina nepridegančio paviršiaus kokybę, bet naudojimas yra saugus.
    

  Kuo ypatingos bakelitinės rankenos?   

  Pagrindinė bakelitinių rankenų savybė – jų padidintas atsparumas ir tvirtumas. Bakelitinės rankenos pajėgios išlaikyti aukštą temperatūra, tuo pačių nekaisti. Bakelitas – tai inovatyvi ir šiuolaikiška medžiaga (plastikas) pagaminta išskirtiniu būdu: pašiauštas paviršius neleidžia išslysti indams iš rankų, padeda išlaikyti indus reikiamoje pozicijoje, o padengimas Soft Touch padaro bakelitinę rankena malonią lietimui.
  Vertėtų paminėti, kad bakelitinės rankenos išlaiko temperatūra – iki180 °C, dėl šios priežasties jų negalima dėti į orkaitę arba laikyti prie atviro ugnies. Nereikėtų pergyventi, rankenos nesudegs, tačiau ore pasklis lengvas plastmasės kvapas, o rankenos praras padengimą Soft Touch.